Wijziging vermindering gedifferentieerde premie Werkhervattingskas bij regres Ziekte-wetuitkering
Jaar en kwartaal
2021, 2e kwartaal
Nummer
7
In een concept-besluit tot wijziging van het Besluit Wfsv, dat voor internetconsultatie is gepubliceerd, heeft de regering een wijziging voorgesteld van de regeling betreffende de gevolgen voor de gedifferentieerde premie Werkhervattingskas van het nemen van regres door het UWV ter zake van de betaalde Ziektewetuitkering. De nieuwe regeling, die met ingang van 2023in werking moet treden, houdt in dat het UWV de werkgever volledig compenseert voor de gevolgen die de Ziektewetuitkering heeft voor de gedifferentieerde premie Werkhervattingskas van de werkgever, zodra door het UWV tot aansprakelijkstelling wordt overgegaan.
Vaktechnisch overleg arbeidsrecht en sociale verzekeringen
Tijdens het vaktechnisch overleg (vier maal per jaar) bespreken wij vragen van deelnemers en de actualiteiten van de voorgaande drie maanden. De eerstvolgende bijeenkomsten vinden plaats op:
- maandag 6 maart 2023: Koning Willem II-stadion, Tilburg
- dinsdag 7 maart 2023: De Soesterduinen, Soest
- woensdag 8 maart 2023: Van der Valk Hotel Zwolle
- donderdag 9 maart 2023: Van der Valk Hotel Dordrecht
- maandag 13 maart 2023: Best Western Plus Hotel Groningen Plaza (of online)
- dinsdag 14 maart 2023: Novotel Hotel Eindhoven
- woensdag 15 maart 2023: Van der Valk Hotel Goes
- donderdag 16 maart 2023: Van der Valk Hotel Akersloot (of online)
Online deelname is mogelijk bij de bijeenkomsten van maandag 13 maart 203 en donderdag 16 maart 2023.
Voor welke werknemers geldt, als zij ziek worden, de no-riskpolis? En voor welke werknemers kunt u loonkostenvoordeel of loonkostensubsidie krijgen? Christa Jacobs kan u vertellen hoe u geen kans mist om op de kosten van arbeidsongeschikte werknemers te besparen!
Wilt u daarbij ook concrete adviezen ontvangen waarmee u eventueel zelf gewenste acties kunt nemen? Upgrade dan uw arbeidsrecht abonnement naar een plus- of top abonnement!